| coopilluu a întrebat:

Hey! As vrea ca sa imi fac un blog, dar nu prea am idee despre ce sa scriu... Cam ce as putea sa scriu?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Şi eu am blog. Eu abordez subiectele viaţă, prietenie, dragoste. Îţi recomand să faci la fel. Blogurile pot fi de 1000 de feluri, de glume, cu îmbrăcăminte etc. Poţi posta şi lucruri pe care le consideri interesante, să pui imagini create de tine, un blog de fotografie ar fi iarăşi o idee bună. Depinde de tine. Succes!
ƒiиεттч

2 răspunsuri:
| lil_2808 a răspuns:

Folclorul romanesc!

| Madaliinaaa a răspuns:

Despre u si pr taihappyFuundalove struck