| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Dezlegati codul

N* **** dis****bila a*** l**ati ** mes** s* voi re**** mai ***ziu!

cine dezleaga cat mai repede si corect primeste

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Raspunsul este:
Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj si revin mai tarziu!

16 răspunsuri:
| G a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj si voi reveni mai tarziu.

| ImmortalQueen a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj revin mai tarziu!

| gabitza_6878 a răspuns:

Nu sunt disponibila, acum lasati mesaj si voi reveni mai tarziu
e singura dezlegare pe care o gasesc thinking

| Biencush a răspuns:

Nu sunt disponibila lasati mesaj si voi reveni mai tarziu

| drAn3 a răspuns:

Nu sunt disponibila adica lasati un mesaj si voi reveni mai tarziu!

a*** nu stiu ce e, am pus adica laughing

| вεвїŧѕά a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj si voi reveni mai tarziu! big grin

funda?big grin

| Skittles19 a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj si voi raspunde mai tarziu.

| Skittles19 a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj si voi reveni mai tarziu.

| Pinkky10 a răspuns:

Loollaughing
Nu sunt disponibila lasati mass si voi raspunde mai tarziu!
Sau cred ca asa ceva ai vrut sa zicitonguehappy

| emilia a răspuns:

Nu sunt disponibila acum [dati un mesaj si voi reveni mai tirziu!].
Numai bine *!

| Adina_3463 a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati mesaj si voi reveni mai tarziulaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://scurt.eu/76

| mya029 a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj si voi reveni mai tarziu!

| Ionutz_9288 a răspuns:

Nu sunt disponibila acum lasati un mesaj si voi reveni mai tarziu! fundabig grin