| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu am impresia ca atunci cand intru la categoria Flime&Seriala am intrat de fapt la categoria "nini"? laughing

zici ca au innebunit astia

Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Da, chair au innebunit! =)

"De ce nu s-a mai difuzat nini ca incepe sa ma ia dracii " am intalnit eu la o intrebare laughing

Probabil au luat si ei o pauza sau incepe alt sezon!

Nu trebuie sa erupa atata ca nu s-a mai difuzat o saptamana. nini.

Doamne, telenovele astea da dependenta! laughing

39 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Daa eu de acea nu prea intru la categoria aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.ai dreptate. Nici eu nu inteleg ce le place la serialul(sau ce`o fi) alalaughing

| Anonim69 a răspuns:

Mie-mi zici!? am innebunit de la atata nini

| mdia13 a răspuns:

Tare sunt curioasa ce ii aia Nini si banuiesc ca e ceva marca disney chanel cu pustii aia nesuferiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu gasisem ceva de genu "o fi avut Nini accident?"...de parca episoadele ar fi live laughing

| Bulinăăă a răspuns:

Ai dreptate=]]]]]]]] eu urask serialu ala de 2 bani nici atat

| marius577 a răspuns:

Da sunt mii de copii disperati dupa serialul ala stupid...Asta e lumea in care traim,,

| Anonim69 a răspuns:

Nihaaaaaaaaaaaa, ne-a invadat gradinita de ninistidevilne au dat stupiduuuuuuri si nefolositoareee, indiaaa, culcarea cu voi! sa revenimlaughingce remblere de copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cutyourtongue
Dumnezeule, ai dreptate... i-am pierdut si pe astia
sunt infectati de atata Disney si nini
inca o intrebare...cum puii mei sa o/il cheme nini? (asta e fata sau baiat? numele asta de nini imi da impresia ca ar fi vreun personaj din desene anime)

da' eu tot nu inteleg ce cauta astia mici la categoria Timp liber

| specialistul97 a răspuns:

Fiecare are dreptul de a alege la ce sa se uite, daca voua nu va place de ce trebuie sa comentati? doamne,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@specialistul97 ...recunoaste ca urmaresti serialul :))

esenta e alta: cred ca era de ajuns ca unul sa intrebe de ce nu sa mai difuzeaza serialul...ca sa nu ne impiedicam din 2 in 2 intrebari de nini...

uita-te si tu la asta http://www.tpu.ro/cauta/?keyword=nini
ti se pare absolut normal?
mie nu.si din moment ce si ceilalti au raspuns la intrebarea mea inseamna ca sunt de acord cu mine

fiecare are dreptul de a alege sa comenteze nu, daca tie nu-ti place ce se comenteaza e doar problema ta :D

| mariatina a răspuns:

Sunt de acord cu @specialistul97. desi ar ajunge doar una sau doua intrebari despre asta.

| mariatina a răspuns:

Si daca nu va place sunt de acord sa va dati cu parerile dar nu spuneti ca e un serial jalnic sau din astea doar daca voua nu va place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mariatina observ ca te fascineaza grav persoana mea big grin
mersi ca imi supraveghezi intrebarile
si mulumesc ca imi vizitezi profilul asa des ( primesc puncte pentru asta big grin )

cred ca o sa-mi fac un blog despre tine: cu mesajele primite de la tine si de la prietena ta, cu link catre profilul vostru
cam intr-o saptamana poti sa te cauti linistita pe google laughing

intrebarea nu a fost pusa ca tu si altii ca tine (ninisti isterizati oh go on) sa-si dea cu parerea despre raspunsurile date de oamenii care nu se uita la asa ceva
poate ce vi se pare voua urat noua ni se pare frumos

sincer nu-ti dau mai mult de 12 ani.alt motiv nu gasesc pentru care ai ezitat sa-mi raspunzi cand te-am intrebat.
n-ar trebui sa ma cert cu voi e pur si simplu o pierdere de timp
iti propun sa nu mai sa nu ma mai provoci

| Anonim69 a răspuns:

Ia uite ma, daca nu va convine ia hai carel la voi pe tarlastraight face. Asta e un site pentru oameni inteligenti nu pentru copii stupizi! jos cu NINI, trebuie sa facem o campanie cu jos nini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cutyourtongue
te sustin in campanie big grin

| Anonim69 a răspuns:

Ohhh, iti multumesc mult coco, vai dar nu se mai poate, era un timp in care vedeai numa` NINI!

| specialistul97 a răspuns:

Mie mi se pare normal sti de ce? deoarece sunt tot mai multi carora le plac Nini, da ma uit la Nini si e rusine? rolling on the floor)) pffoai

Dati-mi stupid nu-mi pasa rolling on the floor))

De parca ar fi o rusine sa te uiti la nini, gusturile nu se discuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nini in sus, nini in jos...nini the best
pai daca gusturile nu se discuta de ce te obosesti sa raspunzi unor "inculti" ca noi care nu stim ce-i frumosul?(pentru voi frumos =nini)
eu zici sa te uiti in continuare la tv nu cumva sa perzi vreun episod laughing ar fi o adevarata treagedie oh go on

| specialistul97 a răspuns:

Raspuns deoarece am si eu dreptul sa imi dau cu parerea, din moment ce criticati un serial, daca voua nu va place de ce criticati? rolling on the floor oare de ce crezi ca se uita asa de multa lume la el? daca nu era frumos se mai uita cineva? rolling on the floor))

In fine, imi dau si eu cu parereawinking
Filme&Seriale da, cand cauti aici intri la categoria Nini, deoarece Nini este cel mai cautat serial daca nu stiaiwinking dupa cum veziwinking
Daca vrei sa numai intri la categoria Nini, dai la cautare si scrie acolo ce serial vrei tu rolling on the floor)))

Doamne, rolling on the floor)

In fine, zbye. coco94. rolling on the floor)

Mi-am dat si eu cu parereawinking
winking
O sa ma uit mereu sa vad ce mai scrieti pe aici, va dau replica imediat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca zici tu...
atunci " zbye" sa fie oh go on

| specialistul97 a răspuns:

De ce ai mai pus intrebarea asta? Ce intrebare tampita, ti-e ciuda ca se uita prea multa lume la el.winking nu trebuie sa fii copil ca sa te uiti la un serial. si batranii de 80 de ani poate sa se uita la ce vrea ei si nu trebuie sa fie condamnatiwinking. nu stiu de ce pui intrebarea asta tampita. iti dau nota 1 la intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"iti dau nota 1 la intrebare" oh go on
...who cares? laughing

| specialistul97 a răspuns:

Nu crezi ca suferi prea mult de tine? parca ai luna de pe cer. ce suferi atat de mult? laughing
canta nene la alta masa.
suferi atata.
esti fetita mica. n-ai ce sa stii tu.
du-te si fa nani
winking

| WinterSoldier a răspuns:

Da chiar au innebunit.M-am saturat sa aud NiNi in sus NiNi in jos la scoala in ore pe site-uri.M-am saturat! not listening

| mariatina a răspuns:

Coco cad ca te crezi mare ********. sti cvea eu am spus adevarul si sa stii ca si de tine va auzi multa lume

| mariatina a răspuns:

Poti sa faci un site despre ine pentru ca nimeni nu va sti despre cine este vorba! pe mine nu ma cheama ici mari nici tina nici mariatina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa va iau pe rand
@specialistul97
1.du-te tu sa canti la alta masa...asta e o intrebare pusa de mine ( asta doar in cazul in care n-ai observat)
2. data fiind diferenta de vasta dintre noi cred ca tu esti fetita mica laughing
3. ce-ar fi sa te duci tu sa faci "nini"? laughing

@mariatina
ia-o mai usor ca nu mai nimeresti toate tastele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa.era sa uit...cred ca maine o sa editezi raspunsurile ca sa nu fii tu cea care greseste laughing

mariatina a raspuns: (22 Februarie 2011 19:47 )
"Coco cad ca te crezi mare ********. sti cvea eu am spus adevarul si sa stii ca si de tine va auzi multa lume

mariatina a răspuns: (22 Februarie 2011 19:47 )
Poti sa faci un site despre in e pentru ca nimeni nu va sti despre cine este vorba! pe mine nu ma cheama ici mari nici tina nici mariatina"

| specialistul97 a răspuns:

Coco94
"ce-ar fi tu sa te duci sa faci nini"
1. Ma copiezi nu. pai copia nu are valoare scutecel
Nu e o rusine sa te uiti la Nini scutecel...
Tu esti un scutecel mai destept. te uiti la filmele care sunt prea complicate pentru tine laughing
Scutecel. Tu trebuie sa canti la alta masa. ca tu ai ti-ai dat cu parerea. laughing si imi dau si eu cu parerea.
Daca nu-ti convine ca se uita prea multa lume la NINI canta la alta masa.
din cate vad doar tu ai pus intrebarea asta stupida scutecel.
Iti zic scutecel ca e mai simplu. coco94. mi se face sila sa te numesc asa laughing
Sper sa nu te superi laughing
Macar tu ai cum sa ma numesti pe mine. rolling on the floor specialistul rolling on the floor
deci rolling on the floor
Hai canta la alta masa. scutecel