| mariatina a întrebat:

Astept cat mai multe pareri! Ce parere aveti? http://www.TPU.ro/timp-liber/doar-eu-am-impresia-ca-atun ci-cand-intru-la-categoria-flime-seriala-am-intrat-defap t-la-categoria-nini-zici-ca-au/ recunosc si pe mine ma enervau ca vb atata despre nini, dar sa fie si aia atat de nesimtiti? dativa cu parerea nu ma deranjeaza!

2 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Asa e

de-acum lumea a innebunit cu nini...toata lumea e obsedata! ai dreptate,BzKO, in tot ce spui! hello, mai sunt si alte seriale!

| ZennoEll a răspuns:

Parerea mea e ca serialul e interesant dar numai nini hai ca imi crapa obrazu ce so intamplat cu restul filmelor...Crek o intrat gradinita pe TPU special ca sa forumeze despre nini. Uitativa copii la titanic sa vedeti o capodopera sau la avatar alta capodopera moderna Numa nininininininininini ma oftikati copii de acuma.Rusine! marya ai dreptate esti super tare ca |crezi si tu asta.