| Anonimul8297 a întrebat:

Doresc sa practic tenis de masa in Sibiu. Mai exact vreau sa ma inscriu intr-un club de tenis, cu antrenor.

1. Exista in Sibiu asemenea centre?
2. Unde se afla si cum se numesc.

Primul care da un raspuns bun primeste FUNDA!

7 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Buna! Sunt din Sibiu, te asigur ca stiu happy cele mai importante terenuri de tenis din Sibiu, terenuri cu gazon, terenuri acoperite pentru un meci placut in timpul sezonului rece.
Sala Sporturilor "Transilvania" (Sibiu)

| Anonimul8297 explică:

♥ ღ º AleXaNdRaღ ღ draga, era vorba despre tenis de masahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit Bogdane informatiile ce le cautai, ca si pe mine ma intereseaza!

| Anonimul8297 explică:

Nu am gasit nimic deocamdatahappy

| MissIndependent a răspuns:

De ce nu cauti pe net? sau sa te interesezi tu laughing laughing tongue si daca vrei sa stii, vroiam doar sa fiu rautacioasawinking

| Anonimul8297 explică:

Am cautat pe net, stai linistitaoh go on. Daca nu am gasit am intrebat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la centrul militar sibiu