| mads a întrebat:

Doreste cineva postere cu Tokio Hotel?thinking
am multe postere cu ei si n`am ce sa fac cu ele big grin

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca mi le trimiti in spania le accept, 2 sunt suficiente.

| Black_Cherry a răspuns:

Da, de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lipeste-le si tu pe WC-urile publice sa aiba lumea la ce sa se uite cand se... rolling on the floor

| mads explică:

@ bliss20 : te-ai gandit mult ca sa raspunzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand auzi de monstrii astia de la tokio hotel nu ai ce sa gandesti totul decurge de la sinehee heelaughing)

| Black_Cherry a răspuns:

@bliss20 go and die happy

| julyth a răspuns:

Bliss 20 daca nu stii sa vorbesti ca un om normal mai bine nu vorbii deloc.big grin si sa stii ca esti cam dusa cu capllaughing fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VaiEmoistilor dar ce vam atins la sentimenterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi bai marele filozof al planetei,julyth, ce numelaughing uita-te la vocabularul tau si apoi decide tu singur cine are nevoie de psihiatru deoarece psiholog e una si psihiatru e alta.dar in fine e prea complicat pentru creierasul tau, iar in al 2-lea rand nu m-am legat de tine personal, acum daca te simti tu jignit si frustrat e problema ta.

| gabith a răspuns:

Am si eu destule...dar nu strica in plus, sunt din bz si ador tokio hotel!

| koorey a răspuns:

Da eu :d Apropo. daca vrei poti sa-mi dai idu` tau si sa vb :d

| TomKaulitz21Love a răspuns:

Eu vreau id meu este ca. flavius ad add si discutam dac vrei facem schimb big grin iti dau postere cu Ririi (Rihanna porecla ei )big grin

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns:

Vreau unu cu bill terog mai ai?