| iccabelldia a întrebat:

Cine vinde postere cu tokio hotel si alte vede?

Răspuns Câştigător
| Brendix a răspuns:

Am multe cu TH dai add: toth_brigitta_97

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru Brendix):

Nuna mai ai postere vreau si eu si eu platesc

20 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Iti vand postere cu minelaughing

| miyavi7 a răspuns:

Am postere cu th si alti artisti, colectii mari nu doar 2-3 cu fiecare.am si tricouri bill si th.ma gasesti la japonia7@yahoo.com.trimit poze cu posterele pe care le am

| miyavi7 a răspuns:

Japonia7@yahoo.com
da-mi o adresa de mail si iti trimit imagini cu posterele pe care le am.
am postere cu th {am si 2 tricouri bill si 1 th] si alti artisti. spune-mi cine te-ar interesa

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru miyavi7):

Scuza-ma mai vinzi? sunt interesata si vreau sa cumpar si cam cat vrei?

| kessu a răspuns:

Are la unele reviste gen popcorn

| anonyym16 a răspuns:

Postere cu Tokio Hotel.am foarte multe.da-mi un mesaj daca esti interesat.winking

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru anonyym16):

Scuza-ma si eu sunt interesanta terog mult si eu vreau saa cumpar sunt mare fan si ii iubesc terog mult da-mi raspunsul cata mai repede daca vinzi (:

| anonyym16 a răspuns (pentru Postelnicu_Lorena_1995):

Da vindhappy ..nu mai am ce face cu posterele..si cu tokio hotel am ft multe

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru anonyym16):

Cam cat vrei pe unu?

| anonyym16 a răspuns (pentru Postelnicu_Lorena_1995):

Cam tu cat ai da?happy

| anonyym16 a răspuns (pentru Postelnicu_Lorena_1995):

Mai bine scrie-mi un mesaj si vorbim acolo

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru anonyym16):

Ai facebook?///

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru Postelnicu_Lorena_1995):

Ai ca putem vorbi acolo

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru Postelnicu_Lorena_1995):

Deci ai sau nu?

| anonyym16 a răspuns (pentru Postelnicu_Lorena_1995):

Mai bine pe yahoohappy

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru anonyym16):

Care este yahooul tau oricum nu mai pot sa intru pe facebook cas blocate

| anonyym16 a răspuns (pentru Postelnicu_Lorena_1995):

Da-mi adresa ta yahoo

| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns (pentru anonyym16):

Lorena23gg@yahoo.com a ta?

| deniii589 a răspuns:

Am o gramada de postere cu tokio hotel daca esti interesata vb pe mess (denissa589)