| TzuTzu_2341 a întrebat:

Vrea cineva postere cu Tokio Hotel? [dar sa fie din sv]

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Publica anuntul in revista Popcorn sau Bravo, cu siguranta se vor gasi multi care isi vor dori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi doresc f mult! daca vr sa vb id-ul meu este andreeutza1999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am numai un poster,destul de dragut,insa bill si tom poarta ochelari de soare si nu se vad prea bine ochii,intotdeauna ii admir,si cei aia sv,nu stiu fiindca nu prea vorbesc pe mass, aaa si nu am id pa, pa

| YumYumKid a răspuns:

Da, eu vreau, dar nu sunt din sv laughing daca totusi vrei sa vorbim, ID-ul meu e: screams_from_underground big grin