| Anna04 a întrebat:

E bine sa dau cu lac de unghii pe bijuteriile din fimo?

4 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Da, chiar este recomandat pentru luciu si rezistenta.ele vor fi mai protejate si vor avea duritate mai mare si vor rezista mai mult.te pup! kiss o funditzica?big grin

| Amelia_8214 a răspuns:

Maria, eu am auzit mai multe varianta, cum ca ar merge, ba ca nu e bun, pentru ca se face urat cu timpul. Nu stiu ce sa mai cred. Eu am lacuit cateva piese cu lac de unghii, dar acum, ca sa fiu sigura, il evit. O sa imi cumpar lac pentru Fimo (am vazut la simoshop si nu este chiar asa scump)... zic ca se merita, decat sa risti.

| Bubbles_5301 a răspuns:

NU este indicat.

| cosmin541 a răspuns:

Eu stiu ca nu e bine

Întrebări recente