| llaaa a întrebat:

Era inainte pe cartoon network sau pe jetix ( nu mai tin sigur minte ) un desen animat cu doi oameni ( sau ce erau aia ) unul mai gras si unul mai slab, rosu si albastru, sau invers, care stateau in corpul unui baiat. Stie cineva cum se numea, va rog?
Sau mai era alt desen animat ( nu stiu pe ce canal ) cu o familie care calatoreau in spatiu sau ceva de genu. Cum se numea? Multumesc :d

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

Ozzy si Drixlove struck
cat imi placeau desenele alea.

10 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cup si jamie poate se scrie altfel :D insa nu gasesc un clip pe net ca sa iti arat, erau niste pastile sau celule in corpul unui adolescent mi se pare, pe cartoon network erau dupa cum imi amintesc.
Si familia care calatorea in spatiu erau desenele "the jetsons" http://www.youtube.com/watch?v=2qcMjG1KL2Q

| Petronela a răspuns:

1. Ozzy si Drix 2. Familia Jetson

| lencikk a răspuns:

Da. pai cei care locuiau in corpul unui barbat era pe jatix si se numea "ozzy si drix" insa din cate stiu de la sora mea nu se mai difuzeaza big grin

si celalalt ii "familia jacasaon" pe cartoon network...pa-pa:*

| kenny_2797 a răspuns:

Ozzy si drix si celalat era familia traznita

| SuperLover a răspuns:

Primul desen se numeste Ozzy&Drix (super tare desenul), iar al doilea Familia Jetson (cred).

| tibidarkman a răspuns:

Primul desen era Ozzy si Drix

| aumih16 a răspuns:

Ozzy si drix era ala! avea grija de sanatatea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jetsons

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jetsons nu fam tranzita

| Lara_1026 a răspuns:

Family jetson ii spune desenelor animate cu familia din spatiu big grin