| Robert131 a întrebat:

Stie cineva cum se numea filmul acela sau desen animat ce era. Stiu ca se difuza parca de hallowen pe cartoon network. Erau 2 baieti unul gras si unul slabut si se aventurau prin padure sau ceva de genu se fereau de un dovleac sau idk...Mai stiu ca era o fata transformata in randunica de o baba. Un baiat parca avea o broscuta Gerald parca sau ceva. Nu stie nimeni cum se numea filmul? Eram mic cand ma uitam si nu mai stiu multe

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,Dincolo de hotarul gradinii". Cand eram mică mă speria bestia padurii si nu intelegeam nimic din serial. Dar acum cateva luni m-am uitat la toate episoadele in romana pe net. Are 10 episoade. E dragut, dar parca nu a mai avut acelasi farmec happy

| Robert131 explică (pentru anonim_4396):

Mersi muuuult asa era rolling on the floor SI eu cand eram mic ma speriam si nu mai dormeam ore bune dupa ce vedeam ceva din el =) Meriti funda =)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert131):

Imi amintesc ca atunci cand aveam vreo 8 ani am avut un vis cu bestia padurii, care era taur si dadea cu cornele in oameni si de atunci dormeam numai cu lumina aprinsa rolling on the floor

| Robert131 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))) Hai ca ma bag sa vad asta =) Doza de nostalgie incepe

4 răspunsuri:
| Anaa939839393 a răspuns:

-Dincolo de hotarul grădinii
-scary godmother
Nu stiu daca la astea te referi, dar asa tin minte ca astea erau cam se hallowen