| stangaionut a întrebat:

Este un joc de wrestling da nu cu john cena triple h etc. ii cu niste oameni care se bat in diferite arene si pe jocu ala poti sa-ti faci propriul om si sa te bati cu altii cine imi spune ii dau funda big grinbig grin

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Wrestling mpire 2008 career edition

| swat009 a răspuns:

Ma nu stiti nici unu e mpire2008 management edition mai si carer edition

| gaby98g a răspuns:

Pai toate sa fie smakdown vs raw 2011 dar acesta e pentru pc

| diannna38 a răspuns:

Este TNA Impact pentru PC ce greu era ma

| xbladex_1934 a răspuns:

Cred ca jocul asta Virtual Pro Wrestling 2 este dar nu sunt sigur