| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo aplicatie android care iti permite sa vezi numarul persoanelor care te suna cu numar ascuns?

3 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Nu,din pacate nu este sad, toti cauta asa ceva.
Dar daca ti neaparat, poti merge la un sediu al retelei tale, cum ar fi Orange, Cosmote, Vodafone, si pentru 10 lei parca iti afla numarul.

| BlackDarkAngel a răspuns:

Buna!
Nu exista o asemenea aplicatie... Insa, daca te intereseaza atat de mult sa vezi cine te suna cu numar ascuns, du-te la sediul retelei tale si asa poti afla.
Pa, pa!

| Reneskon a răspuns:

Eu iti sugerez sa mai cauti aplicatia, un prieten avea o aplicatie care opreste pe oricine cu numar ascuns sa te mai poata suna.