| Silwian a întrebat:

Exista vreo aplicație sa vezi cine te suna cu Nr ascuns?????????

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci un numar pe un telefon pe internet (de exemplu pe Skype" si redirectionezi pe el apelurile primite.
Acolo iti va aparea si numarul "ascuns" (din motive tehnice happy ).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei la numere ascunse nu raspunzi si poate sa sune pana joi.

| Brizbriz a răspuns:

Da, sigur, are politia

existau niste aplicatii la un moment dat, care cica faceau miracole, dar nu am vazut nici una functionand, si am impresia ca cel care te suna trebuia sa aiba si el aplicatia aia (care e aiurea, iti dai seama, trebuie sa fie ala ultimul retardat)

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Da poti, contactezi pe cei de la care ai abonament din cate stiu

| Alx966 a răspuns:

Da, cred că cei de la poliție au așa ceva, dar trebuie să ai un motiv întemeiat ca să aflii cine este de la ei (ex: amenințări cu moartea). Dacă nu vrei să te complici, mai bine blochezi toate numerele private și scapi.
Nici nu știam că se mai sună cu număr ascuns în 2022.

| Fabioluigi a răspuns:

Să ghicesc și pe tine te întreabă dacă o băut capra și cum te cheamă(vorbesc serios am pățit o farsă de asta la telefon