| andreutza11 a întrebat:

Fa o descriere a celui/celei mai bun/bune prieten/prietena al/a ta! Cea mai frumoasa descriere va primi o medalie!

Răspuns Câştigător
| Good Cat a răspuns:

Cel mai bun prieten? am vreo 2-3. Sunt speciali. Sunt patrupeziwinking
Sa incep... au 4 labutze. 2 sunt de sex masculin, unul feminin. Cand ii bag in seama dau din coada, unul toarce, cand ii cert se uita cu ochi blanzi. Cand sunt suparata imi alina sufletul, cand sunt fericita iau si ei parte la fericirea mea. Au blanita moale, unul miroase cam urat dar asa e felul lor - cainii lup.
Nu glumesc. O sa ma credeti dusa dar... who cares?! sunt ai mei si ai mei raman! laughing

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

"N-am nevoie de artificialitati!" Am un singur prieten, familia!

| Spintecatorul a răspuns:

Iti faci tema pe site?

| daηă a răspuns:

O buna prietena(adevarata)care la nevoie se cunoaste, este foarte draguta, vorbeste frumos cu toti, ii place sa ma vada fericita, si mie imi place asta.mereu cand sunt cu ea ma distrez.la scoala suntem coege de banca.ne cunoastem de la gradinita.si sunt fericita ca am o asa prietenabig grin

Răspuns utilizator avertizat
soothe
| soothe a răspuns:

Te-ai uitat cum se numeste situl acesta? TPU, adica sa ne ajutam unii pe altii. De ce sa imi pierd juma' de ora pentru tine numai sa te amuzi pe socoteala mea?
Hai, la lectii, si nu mai pierde timpul pe computer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am doar o prietena buna, am 2 cu care ma inteleg foarte bine.
Despre prima: glumeata, prietenoasa, sensibila, suparacioasa, barfitoare laughing, grea de cap laughing.
A doua: mai insensibila, baietoasa, influentabila, dragalase si pusa pe distractie.
Cu amandoua ma inteleg la fel, desi au defectele lor cum si eu le am pe ale mele. Dar daca ar fi sa cautam prietenul perfect, am ramane fara happy.

| Razvan a răspuns:

Detalile fizice nu-si au rostul.Prieteniile mele cu cei doi(un el si o ea) au trecut prin toate tampenile prin care poate trece o prietenie.Si uita-ne si azi la fel.Niciodata nu le-am spus cat tin la ei cu adevarat.Cred ca ar fi cazul.Desi daca le-as spune asta cred ca s-ar uita la mine si mi-ar pune mana pe frunte sa vada daca nu am cumva febra si halucinezlaughing

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Fundita, dar exista si medali?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai dracul de jegosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Cand ii bag in seama dau din coada, unul toarce, cand ii cert se uita cu ochi blanzi. Cand sunt suparata imi alina sufletul, cand sunt fericita iau si ei parte la fericirea mea. Au blanita moale, unul miroase cam urat dar asa e felul lor - cainii lup.

Nu glumesc. O sa ma credeti dusa dar... who cares?! sunt ai mei si ai mei raman! laughing

| Corcodel_Andreea_1999 a răspuns:

Prietena mea este cea mai valoroasa si n-as dao pentru nimic in lume.