| mioara a întrebat:

Filme turcesti sau telenovele

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, Kanal D difuzeaza zilnic astfel de seriale turcesti precum (ASI si altele...) intra pe www.kanald.ro si acolo vei gasi detalii.

44 răspunsuri:
| gabriel_7188 a răspuns:

Mai bine o carte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am vazut niciun film turcesc, niciodata.doar ceva telenovele pe kanald.

| yoanna73 a răspuns:

Si, si, dar ma plictisesc repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovelele km da dar cele turcesti nu prea imi plac pentru ca nu le prea inteleg limba...chiar daca este subtitrare.si astea romanesti sunt bune.fiecare dupa preferinte...big grin

| christian a răspuns:

Nici una nici alta.mai bine o placa ceva, la munte, aer curat, distractie!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai bine TRIVIA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriale de "desene animate" :-)

| selef a răspuns:

Filme sovietice.

cristian
| cristian a răspuns:

Doar filme romanesti.

| leluc a răspuns:

Nici una, nici alta

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Niciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mhhhh... da frumos film cu toate kj nu am mai vazut pana acum vre un film turcesc a fost frumoshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care mioara de unde ie sunetimi tot numele si de unde ieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult filmele turcesti:havin, 1001 nopti, inainte de sfarsit, ginere de import, asi impotriva destinului, poceste de familie, baietii mei fetele tale, la umbra teilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai filme turcesti, telenovele sau nu, sunt f. bune, decoruri, interpretare, locatii, conditia femeii in lumea musulmana, traditii, obiceiuri, decat mizeriile din lumea politica sau emisiuni gen la sueta cu manea prigoana, cristi brancuvip, madalin ionescu nikita, braileanca s. a. m. d., mai bine o comedie buna gen ginere de import sau iki aile si dapa amiaza sau seara un suspin alaturi de prtotagonistii dramelor made turcia. mi-as dori sa vad si filme de lung metraj, turcesti, in urma cu vreo 30 ani a rulat in cinematografe un film turcesc la care nu se gaseau bilete decat cu spaga.era povestea unei tinere f.frumoase care s-a indragostit de un sofer de tir, ulterior acesta a inselat-o etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul imi place si acela este "Doua familii", restul mi se par ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sun mare amatoare de filme turcesti si as vrea sa stiu de unde pot lua melodiile din saerialul yaprak dokumu sau iki aile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot decarca filmul turcesc -1001 nopti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ginere de import e cel mai tareeee! si cateva din celelalte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

filme turcesti dar sa n se mai termine toate asa dramatic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste filme turcesdti de succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme seriale turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drogostea de mama