| NobodyUnderstandMe a întrebat:

Funda! happy
cine stie cum pot sa incarc o poza din calculatorul meu pe weheartit?
Rapid happy

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Https://chrome.google.com/......abcoae.Dai click pe "install", iar în dreptul bării unde'ţi apar link'urile va fi o inimioară roz. Ca să salvezi pe weheartit.com imagini,dai click pe inimioară, iar imaginile de pe site'ul accesat care pot fii alese, vor avea un cadranu roz.
Succes!

| kiteen a răspuns:

Intra pe http://weheartit.com/bookmarklet, apoi apasa pe View the heart button, ti se va deschide o pagina, iar apoi Instalezi inimioare, si iti va aparea in bara de sus a browser-ului tau.