| ValarMorghulis a întrebat:

Ziceti-mi si mie va implor cum pot sa dezactivez parola de la windows cand il deschid.ca nu mai stiu ce parola am pus si vreau sa o dezactivez. fara SafeMod

1 răspuns:
| PaduraruAlin a răspuns:

1.Start=>Control Panel=>User accounts=>Create a new account=>Ii pui un nume si apesi Next, apoi selectezi Computer administrator(pe XP, category view).

Daca ai Vista sau 7 iti va cere permisiuni sa introduci parola, deci daca nu ai XP reinstaleaza Windows...