| Ooterog a întrebat:

Heei :* Stiti cumva daca a aparut sau va aparea Cinderella Story cu Selena Gomez la Disney Channel? Am vazut filmul pe un site dar vreau sa stiu daca il da si la televizor happy Si mai stie careva secvente de la filmarile acesui film? Adica in spatele camelor si din astea :d? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu a fost niciun promo pe Disney.

| anonimathebest a răspuns:

Nu il da.Acesta nu este un film produs de disney, deci nu il va da pe canal pentru. ca ei isi promoveaza DOAR filmele lorhappypoate o sa il dea pe hbo sau alt canal de filme