| Minato29 a întrebat:

Hei am o intrebare cum schimb homepage-ul la google chrome? adica ...cand il deschid sa mi se deschida google *la versiunea noua de google chrome FUNDA!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Setări, La pornire bifezi Deschideţi pagina Filă nouă, la Cautaţi alegi Google.

| InVisible99 a răspuns:

Meniu Google Chrome(e in dr sus)-Setari-La pornire-Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini - click pe Setaţi paginile si acolo adaugi google.ro si ok.

| DDCC a răspuns:

Http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95314 și elimini celelalte homepage-uri dacă îți arată cumva.

Întrebări recente