| Sorina22 a întrebat:

Hei! Cum este revista Popcorn din luna februarie 2011? Merita cumparata? Ce postere are?

Răspuns Câştigător
| Marya_4423 a răspuns:

Uite aici http://www.popcorn.ro/? c=13
Sper ca ti-am fost de folos
fundita?;;)

3 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Eu nu am cumparat-o pentru ca nu mi-a placut, dar totusi am vazut-o la o prietena, e pe coperta cu Selena Gomez!
MEGAPOSTERE:

Tokio Hotel
Lady Gaga

POSTERE:

Britney Spears
Pink
Ke$ha
Empire of the sun
Selena Gomez
Justin Bieber
Zac & Cody
sper ca te-am ajutat!
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O aparut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista POPCORN februarie este destul de exclusivista.Pe jumatate de revista merita sa dai banii! Posterele pe care le are sunt : 1 poster cu selena gomez, 1 cu p! nk, 1 cu ke$ha, 1 cu empire of the sun, 1 cu justin biber, 1 cu zack & cody, 1 cu lady gaga, 1 cu tokio hotel, 1 cugirugamesh si unul cu britney spears.
cuplacere, alexa denisa buiculescu