| Andreea174738 a întrebat:

Hei, cum pe 15 mai avem voie afara as vrea și eu niște locuri în care sa merg cu prietena mea sa ne plimbam, dar nu pe lângă blocuri sau de astea, gen centru sau chestii de genu, sunt din Timișoara, mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se va anunta in 15 Mai, daca se mai perlungeste o perioada de inca 30 de zile, ceea ce eu cred ca va fi necesar, dat fiind numarul foarte mare deinfectati si morti, care cresc zilnic.

Răspuns utilizator avertizat