| anonim_4396 a întrebat:

Hei, marti pe la 02:30 dimineata plec la mare cu masina, in Grecia. E mult de mers, stiti ce as putea sa fac in masina? Sa citesc o revista? Ce fel de revista?

12 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Bravo, Popcorn, Bravo Girl.Eu pe astea le-am citit in drum spre mare.Si am ascultat muzica la mp3, am luat un caiet pe care am scris din ora in ora unde suntem, si am vorbit cu o prietena prin sms-uri
Vacanta placuta:*

| Xonia a răspuns:

@foxi: eu am in masina niste becuri.Si am aprins becul de pe partea mea si am citit revistelelaughing
Deci se poate si asa

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Știu cum e să faci drum lung cu mașina așa că îți pot câteva sfaturi cu privire la ceea ce să faci în timplul călătoriei! În primul rând ia telefonul sau aparatul foto și fă niște poze dacă vezi vreo apă, un pod, un peisaj, răsăritul de soare etc. Ca să ai multe amintiri, fotografiază tot ce vezi interesant! Ia-ți o carte interesantă, insă pe drum mașina se mai zdruncină, nu cred că vei avea condiții de citit! Ia-ți căștile și ascultă muzică! Scrie ceva, desenează (dacă poți). Drum bun, calătorie plăcută și o seară plăcută! Pa pa!

| foxi a răspuns:

Da! Bine te-ai gandit sa citesti o revista la ora 2 noaptea in masina!

| retouchan a răspuns:

Pai.In timpul noptii ai putea sa dormi. Iar ca revistetongueopCorn, Bravo, Ciao, Cool Girl, OK.Astea le stiu.Si ai putea sa daca ai Mp3 sa ma rog sa asculti muzica sau daca nu pe telefon.
Sper ca te-am ajutat.Si.Distractie placuta la maree>big grin

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Poti sa-ti iei reviste Cool Girl, Bravo Girl, o carte buna care iti place, te poti juca pe telefon, ia-ti mp3-ul si asculta muzica, radio etc., joaca carti (daca ai cu cinehee hee ), dormi, intra pe net pe telefon etcc
distractie placuta in grecia!:X

| anamariamj a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine te pui sa dormihee hee Eu as dormii laughing

| lala178 a răspuns:

Reviste de fete, moda si alte chestii, gn:
look, joy, viva, coolgirl, bravogirl, bolero...doar du-te la un chiosc de ziare si intreaba de reviste pentru femei, rasfoieste-le putin si vezi care iti plac.
Ia-ti si o revista de jocuri, rebus, sudoku...

| Brumilicious a răspuns:

...precizeaza varsta... laughing ce pot sa zic daca nu iti stiu varsta? laughing

| ˜”°º•didycutzà•º°”˜ a răspuns:

Si eu am fost in Grecia...sunt aprox. 2000 km...eu am citi o carte iar peste noapte am dormit. Sau muzica pe tel sa asculti sau puneti pe tel filme in format 3gp. sa le vizualizezi. Mie mi-a mers. Bafta!happy fonditsa?:*

| dnxbv a răspuns:

Off: ma bucur nespus de mult sa aflu ca marti, la ora 02. 30 a. m. pleci la mare.departare, si nu oriunde ci in Grecia. Nooot!
On: ai putea sa dormi, ai putea sa te joci cu jucarii, sa te uiti la un film si sigur ca da, ai putea sa citesti o revista. Ce fel de revista? Hannah Montana, Cartea mea de colorat, The Happy Clown, etc.
Calatorie placuta si nu uita sa ne trimiti o felicitare!

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Reviste : Bravo, Cool girl, Tango, Marie Claire, Popcorn... I-ati mp3 sa asculti muzica, radio (nu-ti lua telefonul ala idiot) si o carte, ceva sa-ti placa, sa nu te trezesti pe-acolo ca nu iti place cartea si alta n-ai, deci cauta Harry Potter la bilbioteca, sau orice altceva de esti tu sigura ca iti place.
Si i-ati multe dulciuri langa tine happy, joaca fazan, vezi tu ce faci laughing.