| Kristinx7 a întrebat:

Hei! Sunt o mare fana a wrestlingului si as vrea sa stiu cand are loc summerslam-ul, am auzit ca pe 18 insa cade duminica si atunci nu se da wrestling la tv vreau sa stiu sigur big grin
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hawstuff a răspuns:

La noi e in direct pe VOYO parca de la 02:00, si joia viitoare pe SPORT@RO, Nu ma mai uit de mult timp dar am vazut multe reclame

2 răspunsuri:
| Kristinx7 explică:

Pai daca pe VOYO e duminica asta ar trebui sa-l dea macar luni. Esti sigur ca o sa-l dea numai joia viitoare? sad

| hawstuff a răspuns:

Duminica