| agirll a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns.
Poti intra pe Omegle sa vezi pe cineva pe video, dar doar pe persoana respectiva, pe mine nu,
Am incercat, dar nu ma lasa deloc sa apas pe video si imi scrie sa conectez camera
Ce sa fac?'

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Camera ta nu este conectata cum trebuie sau s-ar putea sa nu mearga cum trebuie sau sa fie vreo eroare de la ei.Si mie mi s-a intamplat asa la inceput, dar acum merge si nu i-am facut nimic.

| paulmicutz a răspuns:

Ba da, ca ti se cere permisiunea daca vrei sa accesezi camera si ii dai deny si atunic tu nu te vezi dar vezi cealalta persoana.

| Chinezw a răspuns:

... si cum faci sa cauti o persoana. anume?