| Catafu a întrebat:

Hei TPU de o saptamana nu imi mai merge facebook-ul adica intru pe el si imi apare doar bara aceea de sus albatra unde sunt mesajele notitele si cererile de prietenie. prima data am stat caci m-am gandit ca nu este incarcata pagina. dar nu e asa nu stiu de ce nu merge. ajutami'ma.

1 răspuns:
| Moiseicip a răspuns:

Vezi daca ai intr-un colt in dreapta sus unde scrie ceva de profil si dai clik acolo sa vezi daca iti apare cu aproximatie cum iti aparea inainte.