| Crisstinutza076 a întrebat:

Hei, TPU. Ma plictisesc rau la PC, afara nu pot sa ies fiindca e frig...
Aveti idei ce as putea face?

Funda :*

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-mi lasi ID-ul pentru a ne alunga in 2 plictiseala.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Citești o carte, chemi un prieten pe la tine, te uiți la un film, te documentezi, asculți muzică si inca 100 de lucruri care nu îmi vin acum în minte

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmina_Andreea_1996_MbUA a răspuns:

Suna un prieten si intreaba-l de un joc pe PC smecher si te poti juca.
Daca esti destul de mare si nu crezi ca mai ai varsta de jocuri pe PC atunci uita-te la un film sau poti chema un prieten la tine si sa inventati tot felul de chestii.
Sper ca te-am ajutat!

Întrebări recente