| Teddy_6960 a întrebat:

Va rog ziceti-mi siteuri de unde pot descarca jocuri pentru telefon touchscreen gratis(Jocuri faine)

6 răspunsuri:
| giorgyana99 a răspuns:

Pai eu stiu gameloft si bight sau cv de gen

| GabrielaRawr a răspuns:

Pai android market si mobile 9.

| FadetoBlack a răspuns:

Pai de exemplu daca ai Nokia atunci este un magazin online 'ovi store' daca nu este wapcorn.com, waptrick.com si cucurigu.mobi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini si iau de la android market si de la Samsung apps.Success!

| costy20 a răspuns:

Daca ai android pe el intra pe market daca nu ai intra pe http://filecrop.com/

| costy20 a răspuns:

Daca ai android pe el intra pe market daca nu ai intra pe www.fileshare.ro