| anonim_4396 a întrebat:

Heii,
Ceva informatii despre Mikey Hash;))? [Ani :-", de unde ii, etc. ] :))).

[http://www.youtube.com/watch?v=c_6NrCBhW2A&feature=mfu_i n_order&list=UL ]

5 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

E din deva
are 20 sau 24 de ani

| Andreeas2011 a răspuns:

E din deva, are 25 de ani, a facut doza de has pentru ca iau recomandat prieteni(echipa lui)..eh detalii. Funda?

| LifeIn3D a răspuns:

Nume real:Mihai Holas..Varsta actuala: 25 aniii :X..Este din Deva, are Doza de Has de prin 3 aprilie 2010 smug si primul episod din doza a fost,, Episodul Pilot ''

| Mihai11 a răspuns:

E nascut in Orastie, dar locuieste la Bucuresti.Are 26 ani si a lansat prima doza pe 6 marite 2011.

| Popa_Adrian_1979 a răspuns:

Mikey e din Deva. Ziua lui e in 22 ianuarie (varsator). Doza de has a inceput sa o faca ca o distractie urmarind emisiunile lui Ray William Johnson. Primele zeci de emisiuni le-a facut la clickstudio in Deva iar mai apoi in 2013 s-a mutat la Bucuresti. Nume real Mihai Holhos.