| xFluffy a întrebat:

As vrea cateva informatii despre Mikey Hash.(ani,de unde e, cand e ziua lui de nastere etc.)

http://www.youtube.com/user/DoZaDeHas?feature=watch

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

Mikey s-a născut în Deva, are 20 şi ceva de ani, Doza a început-o în 2011, are un show numit iComedy (cred că-l ştii,. Ziua lui e pe 22 ianuarie şi cred că, capricorn (eu sunt pe 2 ianuarie şi sunt capricorn). Numele lui real e Mihai Holhaş, a colaborat cu Mihai Bendeac dar a plecat de la Antena1 pentru că a vrut să-l aducă pe Banciu la televizor.

1 răspuns:
| C96 a răspuns:

Mikey e din Deva. Ziua lui e in 22 ianuarie (varsator). Doza de has a inceput sa o faca ca o distractie urmarind emisiunile lui Ray William Johnson. Primele zeci de emisiuni le-a facut la clickstudio in Deva iar mai apoi in 2013 s-a mutat la Bucuresti. Nume real Mihai Holhos.