| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii TPU! Cum pot taia de exemplu o parte dintr-o melodie care nu vreau sa apara? Adica daca inainte de melodie este o chestie care nu-mi place sa o tai, cu ce program pot face asta? happy

Funda! :d

Răspuns Câştigător
| Anicuta7 a răspuns:

Incearca cu o programa ft simpla de lucrat si ft usoara Format Factory! Sper ca ti-am fost de folos!

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ai incercat cu flexul?

| SmileyyXD a răspuns:

Cu Windows Movie Maker

| frikk a răspuns:

Poti si cu telu sa inregistrezi happy
asculti ce vr sa pui in inregistrare la tel apoi ce nu vrei sa pui pui pauza lasi sa ruleze melodia ce nu iti place si cand vrei din nou sa inregistrezi melodia dai drumu la tel si asa mai departe.

| CRISS69TM a răspuns:

Mptrim este cel mai usor si. poti lucra in varianta gratuita cu melodii de pana la 7 min inclusiv.eu sunt foarte multumit.succes.

| Raduuuuuu a răspuns:

Cu Windows Movie Maker poti taia o parte dintr-o melodie descarca-l de pe net. Sper sa te ajute raspunsul meu...BFT

| adabella a răspuns:

Cu movie maker este cel mai usor:*