| Malina_2552 a întrebat:

Hello!:*. Cand credeti ca o sa se deschida Gold Plaza din Baia Mare?hee hee

7 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Poi am auzit ca proiectul are trebiu sa fie gata in 2011 adica sa finiseze mall-ul in totalite si cam tot atunci o sa se deschida si el doar no sa se deschida dupa un an laughing laughing

| clau44 a răspuns:

Trebuia să se deschidă în 24 septembrie, dar din anunţurile oficiale s-a amânat deschiderea până la 21 octombrie, datorită înlocuirii scărilor rulante cu trotuare mobile pentru cărucioarele de marfă şi ceva detalii tehnice la hipermarket.
Data oficiala este de 21 octombrie.

| Carla_2571 a răspuns:

In 24 septembrie 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 febroarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In septembrie...stiu eu... e aproape gata:Xabia astept sa se deschida:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data oficiala de deschidere e 21 octombrie.

| denizza a răspuns:

4 noembrie!(se aude reclama la radiio zu in fiecare zi...tongue