| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Imi spuneti si mie va rog cat valoreaza 312 puncte de loialitate la Vodafone? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| christianlaroka a răspuns:

Pentru că eşti client Silver pentru fiecare 1 EUR plătit primeşti 1, 5 puncte de loialitate!
Pentru că eşti client Gold pentru fiecare 1 EUR plătit primeşti 2, 5 puncte de loialitate!
Pentru că eşti client Platinum pentru fiecare 1 EUR plătit primeşti 3 puncte de loialitate!
Pentru că eşti client Diamond pentru fiecare 1 EUR plătit primeşti 4 puncte de loialitate
Acum depinde ce fel de client esti ubig grin

2 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

Cred ca 100 de puncte inseamna un euro deci 3 euro si 12 centi

| Liviucu a răspuns:

Eu am doar 29 de puncte la Orange si mi se ofera 4, 35 Euro pe ele. Fa un calcul si ai sa vezi ca tu treci usor de 50 de euro, poate chiar 100.