| Lollάღ a întrebat:

Hey! Am nevoi urgenta de un raspuns. Mi-a disparut contul de pe FaceBook si nu il gasesc nicaieri.HeLp.FUNDA FUNDA FUNDA!

4 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Buna! Poate ca ai bagat un e-mail gresit sau o parola gresit. Din cate stiu, daca pe cont`ul FB nu ai mai intrat de mult nu au voie sa ti`l stearga. Poate ai uitat parola, poti sa o recuperezi la : "Forgotten your password"! sper ca am fost de ajutor

| Lollάღ explică:

Nu... am contul de mai mult de 6 luni si mi-a disparut din senin

| Masochista a răspuns:

Nu prea are cum sa dispara decat daca iti stia cineva parola de fb! Altceva nu poti face decat sa iti faci alt cont.

| Lucian_Lucian_1978 a răspuns:

Nu are cum da si mie mi a disparut un cont din senin exact cind eram pe el...si lu il mai am nici la prieteni...e inexistent