| ღºioanaºღ a întrebat:

Hey! Am vazut pe net IMVU hack, dar din pacate nu il pot instala... va rog mult de tot spuneti-mi si mie daca il are cineva... IMVU hack iti face cat credit vrei tu si ma refer la credit nu promo credit! Deci va rog daca il are cineva sa imi ziceti si mie de unde l-ati luat sau sa mi-l dati si mie pe mess. Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Eu stiam ca Imvu hack e virus straight face

57 răspunsuri:
| olihateschool a răspuns:

Va rogg ajuta-tima si pe mine!
id:qToxikKiss@yahoo.com
imvu:qToxikKiss
plzz!

| ClauClauditsa101 a răspuns:

Iubitul meu de pe IMVU e vip. Zice ca doar a spart site-ul si nu mai stiu ce.A mai zis ca iti ia doua ore.Doar ca la el nu apare V.I.P. Odata i am zis sa dea la pony si ma inconjura ca si un ponei.laughing

| ClauClauditsa101 a răspuns:

Eu m-am lasat de contul meu imvu si imi pare rau din cauza ca e urat.saddaca imi puteti da si mie un cont emo sau unu cu doua trei haine cumparate.va rog uitati-va la contul meu e praf! claudiafrumusica8...am folosit 8 din cauza ca nu mi mergea claudiafrumusica.Va rog fiti buni dati-mi si mie un cont ma gasiti la id de mess:dita794.Add me pls si dati-mi un cont fain!:*

| ClauClauditsa101 a răspuns:

Si eu il vreau! Nu imi pasa ca e virus!laughing Sa ma adaugati la id: dita794@yaho.com(doar jucatorii de imvu care ai hack!)

| Robeee_8510 a răspuns:

Nu e virus.Eu il am. Dar din pacate te-ai grabit sa dai fundita.tongue Asha ca nu il dau tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robeee_8510):

Adica, tu nu raspunzi ca sa ajuti omul?
Raspunzi pentru. funda aia virtuala?
La ce s-a ajuns omenirea...
Get a life!

P.S: Lume, caut un hack de 1.000 de ani sad am nevoie de 6.000 credits urgent:[

| AndradaCecilia a răspuns:

Trebuie sa platesti la astea?

| Cosmin_MysterioShots_1997 a răspuns:

Va rog frumos ma chinui foarte mult sa gasesc si eu un hack pentru imvu daca are cineva va rog sa ma bagati in lista va rog frumos idd cosmin.toxic

| BubuPytik a răspuns:

De exemplu eu am luat imvu hack si a doua zi nu ma m-a lasat sa intru nu stiu ce sa credcrying

| Alexandru_Stefan_1997_KuLK a răspuns:

Salut e adevarat ca jocul fishao are virusi

| unkn0own a răspuns:

Iti trebuie anumite programe pentru ati merge. uite de aici le poti downloada, si hack-ul si prog http://hackandgamepenllaliyor.blogspot.com/......dated.html

| Kiduxzuuu a răspuns:

Dati-mi si mie va rog eu hack... va rog din suflet laughing. id'ul ili_messy... va rog eu laughing

| Rina979 a răspuns:

Si eu vreau hack. daca are cineva si serios acum, nu minciuni sau altceva. id meu : pinklife0709

| gabi0101 a răspuns:

Ba fratilor da lasati si voi un site rolling on the floor) unu ca nu exista hak altul ba ca e virus existarolling on the floor si nu e virustongue

| gabi0101 a răspuns:

Ba fratilor da lasati si voi un site rolling on the floor) unu ca nu exista hak altul ba ca e virus existarolling on the floor si nu e virustongue

| MariaPupCute a răspuns:

Hey! Cine stie sa faca credite pe Imvu? Poate sa imi faca, si mie i dau parola si numele!

| MatriusCerbysD a răspuns (pentru MariaPupCute):

Parola si numele...

| InnaDoll a răspuns:

E virus

| Zuzzy94 a răspuns:

Il vreau si eu dar nu stiu de undy sa il iaucrying

| emyylonyx a răspuns:

Am eu si merg 100% dati add id emil_e10 si vi le dau ca am 5 si 1 de vip

| xK3nntx a răspuns (pentru emyylonyx):

Bagami u id te rog ca mie numere sa te bag bedboyroby

| Mariamarieta15 a răspuns (pentru emyylonyx):

Da-mi si mie add maria.marieta..plzz ajuta-ma si pe mineee

| RazYzOr a răspuns:

Am hack da nu stiu dc nu imi da bani
Imi zice ca mi da peste 2 zile