| AndreiDoMino a întrebat:

Hey care joaca metin2 uk? am o problema si speram ca cine joaca sa ma ajute putin.deci deshcid metinul ma loghez stau 5 minute. si imi apare ceva numai cu semnul intrebarii si apare daca vreau sa dau yes or no. indiferent pe ce dau metinul se inchide de tot...am mai incercat sal deshid si mi-a aparut ceva despre pack ca trebuie sa dau update. ceva cu errorlog. va rog ajutati-ma daca putetisad

1 răspuns:
| XLittleGirlX a răspuns:

Daca iti pare la servere la ch1 2 3 4 puncte puncte inseamna ca lucreaza la server ca am si eu metin ori daca nu dezinstaleazal si reinstaleazal de cate ori va fi nevoie