| AndreiDoMino a întrebat:

Baieti care joaca metin2 uk? am o problema...si speram ca cine joaca sa ma poata ajuta. deci intru in metin.ma loghez stau 5 minute apoi mi se inchid si imi apare ceva cu semnul intrebari si ma intreaba daca vreau sa dau yes or no.indiferent de ce dau se inchide de tot metinul.am incercat sal mai deshid de cateva ori si mi-a zis ca este ceva de la pack ca trebuie sa dau update sau ceva. va rog ajutati-masad

1 răspuns:
| Inori a răspuns:

Si mie mi se intampla si nu am ce sa ii fac ma scoate din joc si atat dar apoi pot sa intru la loc desi e cam enervant