| ThatsJustMee a întrebat:

Hey lume pentru cei cu telefoane Samsung:Am descarcat programul acela,"Samsung Kies" insa jos de tot in loc sa-mi apara Podcast si Samsung Apps imi apare doar PodCastsad Ce e de facut? DAU FUNDAAAwinking

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asa trebuie sa arate.Eu am de un an Samsung Kies si nu a aratat niciodata si Samsung Apps.

1 răspuns:
| vladalex40 a răspuns:

Du-te la Start-->Run-->Regedit-->Enter--->HKEY_CURRENT_USER-->Software-->Samsung-->Kies 2.0-->in dreapta dublu click pe Region si scrii la Value Data : RO apoi deschizi din nou Kies si o sa-ti apara.