| Daviiiiiid a întrebat:

Hey. mi-ati putea da un site pentru schimbat culoare ochilor, care nu necesita nu stiu ce performanta (photoshop) ce, unul simplu, daca chiar se poate, online. Sau daca vreti sa`mi spuneti pasii prin care pot sa fac lucrul acesta prin photoscape. Multumesc

Răspuns Câştigător
| istoleyourcandy a răspuns:

Taaz.com(stiu ca are machiajuri, dar are chestii pentru schimbarea ochiilor)

3 răspunsuri:
| Ancutss30 a răspuns:

Www.picnik.com si apoi dai la edit, si mai jos.Bafta!

| Mecoooo a răspuns:

Cel mai simplu este pixlr. Poti sa iti stergi cosurile sau sa iti schimbi culoarea ochilor! Sper sa iti foloseasca

| Delia39 a răspuns:

Pe taaz.:*