| UmbraRoz a întrebat:

Hey, TPU. acum cam un an am intrat pe un site in care iti faceai un cont, iti alegeai cadoul care il vrei, apoi, puneai linkul la messenger de exemplu, iar cand intra o persoana pe acel link tie ti se adaugau cateva puncte, iar cand ajungeai la un anumit numar de puncte, castigai premiul care ti l-ai ales la inceput. stiti cumva cum se numeste. [ +link, please happy ]. funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita sa incerci.

| Bogdacutu a răspuns:

Degeaba incerci, cum naiba pot aia sa scoata bani dintr-un click pe mess?

| WrappedBox a răspuns:

Probabil e un fel de concurs de scurta durata. Sunt sute de tipul asta dar nu-ti recomand sa te increzi in ele. Sansele de castig sunt aproape nule.