| CrazySunshine a întrebat:

Am o problema: parul meu este deteliorat si vreau sa imi recomandati cateva produse pentru el. Prima data as dori un sampon bun pentru fire despicate deoarece am ooo maaare problema cu firele depicate sunt peste tot pe par si nu folosesc nici placa nici altceva doar feonul o data la 2 saptamani timp de 7-8 minute.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând trebuie să tunzi toată partea tocată, apoi mergi pe un șampon vitaminizant, balsam pe bază de germeni de grâu și ulei de argan pe care îl aplici, 1-3 picături pe vârfuri după ce te-ai spălat.
Nu se piaptănă părul ud.
Pa, pa.

| Noonee a răspuns:

Sampon Syoss si Tratament Syoss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti sugerez sa-ti tai varfurile macar la 2 luni macar pentru o dezvoltare sanatoasa, o crestere armonioasa.
Te pup!

| tinka1 a răspuns:

Mie imi place Revlon Pro You ( nutritiv ) folosesc toata gamawinking

| annna69 a răspuns:

O sticla de ulei de masline si 3 sticlute de ulei de ricin te ajung la 25lei. de 2 3 ori pe saptamana fa-ti o masca de par, pui intr-un castron cate putin din fiecare ulei si adaugi albusu de la 1 ou 2. Iti mentine parul mai sanatos, mai moale, si creste mai repede, eu folosesc, e mai bun ca orice tratament

| Celeana a răspuns:

Daca vrei un sampon bun incearca Head&Shoulders si pentru firele despicate trebuie taiate de-mdata ce apar eu asa fac si imi place cum arata parul meu! Sper ca te-am ajutat!

| EliRaluka a răspuns:

Poti folosi produse de la Gerovital.(petrol, sampon, spray).Am avut si eu aceasta problema si folosindu-le, a incetat caderea escesiva a parului.