| anonim_6307 a întrebat:

As vrea sa stiu unde pot gasi zaruri pentru jocul yams. Sunt unele specifice jocului (sunt niste zaruri mai mari). Dau funda! Multumesc, anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| cata_1462 a răspuns:

Cauta in carefour.precis gasesti.si eu mi-am luat.sunt 5 si fabricate din lemn.costa 5 lei.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cauta in magazinele care au raioane de sport si care vand table, sah, etc.
Gasesti precis!

| anonim_6307 explică:

Am cautat la genul asta de magazine si nu am gasit

| anonim_6307 explică:

Aha! O sa ma duc maine! Chiar din acestea din lemn cautam! Ai putea sa-mi spui la ce raion le gasesc? Oricum iti multumesc!