| Ryuuzuka a întrebat:

ce animeuri love stit; xbatting eyelashes? Fundita la cele mai dragute happy.

Răspuns Câştigător
| ???? a răspuns:

Gravitation, InuYasha

38 răspunsuri:
| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Da,l-am vazut m-am uitat la toate yaoi sub Ro ...cred daca mai stii altele in afara de Uraboku, No 6, Jounjou Romantica, Gravitation, Loveless atunci sa-mi zici happy.Le ador; x.

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Bine... Eu nu prea ma uit la genul asta de anime, dar o sa-ti zic daca mai intalnesc. happy

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Mda ...acusi termin Death Note.Ce anime-uri bune mai stii? Adica, sa merite, fiindca unele sunt plictisitoare straight face.

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Ai exact 36 fundite ca mine laughing.Dar eu nu ma mai obosesc sa raspund la intrebari ...mai degraba le pun eu happy.

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Code Geass, Kuroshitsuji, Hakuouki, D. Gray-man, Ao no exorcist, Vampire Knight, Brave 10, Sword Art Online, etc. Stiu foarte multe spune-mi ce gen iti mai place si iti mai spun. happy

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Asta Sword Art Online nu e cumva On-going? Adica pentru mine nu conteaza...pot fi si vechi.Ms o sa le incerc happy.

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Ba da e on-going. Si asa mai e si Arcana Famiglia.

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Wow ce tare e Kurotsithuji big grin. Ai gusturi bune happy, o sa ma uit la toate, in afara de cele on-going, ca acolo ai suspans si pana trece timpul...nah tongue.