| stefysunflower10928 a întrebat:

As vrea si eu niste animeuri cute si dragute la care sa ma uit.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poți începe cu ceva foarte drăguț, specific sărbatorilor de Crăciun,
Angela's Christmas (2017, 30 de min)

Coco (2017), The Secret World of Arrietty (2010), Hotaru no haka /Grave of the Fireflies, (1988), Marnie (2014), Kiki's Delivery Service, Gake no ue no Ponyo (2008), Ballerina (2016), My Neighbor Totoro, Spirired Away, Polar Express (2004), Annabelle's Wish (1997), Nemo, (2012), Aventurile lui Sammy (2012), The Grinch (2018), The Snow Queen (2012), Moana (2016)
A Princess for Christmas (2011), Angels Sing (2013), Christmas Cupid (2010)...

| stefysunflower10928 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult!

| floresdemayo a răspuns (pentru stefysunflower10928):

Cu mult drag. Mulțumesc și eu!

3 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Majoritatea celor recomandate nici macar nu-s animeuri laughing
Cică cute și dragut Grave of fireflies laughing ăla este cel mai deprimat film anime din istorie
Eu recomand : Howl's moving castle, Hinamatsuri, your name, mairimashita iruma kun, ouran high school host club, Noragami. In caz ca nu l-ai vazut pe cel din poza de profil, Jibaku Shounen hanako kun e adorabil