| Ryuuzuka a întrebat:

ce animeuri love stit; xbatting eyelashes? Fundita la cele mai dragute happy.

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Gravitation, InuYasha

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Hey tu esti fata care comenteaza la shippuden big grin.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

La ce te referi?

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Pai am si eu o intrebare cum se num melodia de inceput de la Shippuden cam pe la ep 72...

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Te referi la Blue Bird?

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Ms,e superba melodia; x.Nu ma mai satur de ea.Pe langa Blue Bird tu pe care o
preferi?big grin

| Ryuuzuka explică (pentru Ryuuzuka):

A si... inca ceva http://www.youtube.com/watch?v=SRyXXzfRXbU&feature=related de la minutul 5, stii cum se cheama openingul?>

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Ikimono Gakari- Hotaru no Hikari

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Haruka Kanata, Sakuraki Foro, Fighting Dreamers, Hotaru no Hikari, si altele, nu le stiu pe toate, dar imi plac mult temele personajelor

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Hotaru no Hikari ce misto suna in varianta feminina; X.Care e animeul tau preferat?batting eyelashes Al meu e Bleach love struck.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Jigoku Shoujo, Naruto Shippuden, Naruto, Death Note, Gravitation etc.

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Iti place sa desenezi animeuri?big grin Si mie ...imi place sa fac ninja, gen shippuden in grafica tongue.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Da, foarte mult!

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

De curand ma uit la gravitation, si nah imi place big grin.Vad ca si tie iti place sa te uiti la animeuri asa ca... mai stii unele love gen ca acesta?

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Ar mai fi InuYasha, eu nu prea ma uit la animeuri de dragoste dar mai stiu Lovely Complex, Nana, Paradise Kiss, Chobits, Clannad, Kimi ni todoke asta daca nu cumva le-ai vazut ar mai fi si Tokyo Mew Mew si Full Metal Panic

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Hmm,full metal panic sau inuiasha nu sunt yaoi.In gen jounjou romantica sau gravitation love struck; x; x, daca stii ...sa fie subRo crying, nu engleza.Stii?

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Tu vrei yaoi?

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Da,,,cam ciudat nu-i asa? Dar nu prea le gasesc in Ro sub...

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Loveless este singurul care il stiu in afara de Gravitation, este peteava

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Ms mult :*, e super dragut Loveless. Esti de treaba happy.

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Mersi! N-ai pentru ce, poate ma uit si eu la Loveless :-p

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

Sincer merita sa te uitiwinking.Ce animeuri tari mai stii gen Bleach love struck?

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Singurul de genul asta care l-am vazut este Naruto. Sunt niste anime mai scurte care vreau sa le vad iar dupa vreau sa ma uit la anime mai lungi cum ar fi Bleach sau Fairy Tail. De genul lui Bleach mai sunt One Peace, Dragon Ball. Eu ti-as recomanda sa te uiti la Death Note daca nu l-ai vazut. Este exceptional si foarte bine gandit, e psihologic. Fiecare episod m-a uimeste, e tare rau de tot

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Uraboku mai e gen yaoi.

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Ms,l-am vazut happy, dar nu prea mi-a placut fiindca Luka tot nu i-a spus ca in viata anterioara au fost iubiti...

| Ryuuzuka explică (pentru 拉维尼亚):

De mult timp am ezitat sa ma uit la Death Note, si nah primele ep m-au plictisit, dar acum am devenit dependenta de el ...Si L asta e chiar dragut, nu ti se pare big grin?

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Da, e ciudat, dar e preferatul meu din acest anime. imi place mai mult decat Light

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

No.6 ai vazut? Si asta mai e.

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Da,l-am vazut m-am uitat la toate yaoi sub Ro ...cred daca mai stii altele in afara de Uraboku, No 6, Jounjou Romantica, Gravitation, Loveless atunci sa-mi zici happy.Le ador; x.

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Bine... Eu nu prea ma uit la genul asta de anime, dar o sa-ti zic daca mai intalnesc. happy

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Mda ...acusi termin Death Note.Ce anime-uri bune mai stii? Adica, sa merite, fiindca unele sunt plictisitoare straight face.

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Ai exact 36 fundite ca mine laughing.Dar eu nu ma mai obosesc sa raspund la intrebari ...mai degraba le pun eu happy.

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Code Geass, Kuroshitsuji, Hakuouki, D. Gray-man, Ao no exorcist, Vampire Knight, Brave 10, Sword Art Online, etc. Stiu foarte multe spune-mi ce gen iti mai place si iti mai spun. happy

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Asta Sword Art Online nu e cumva On-going? Adica pentru mine nu conteaza...pot fi si vechi.Ms o sa le incerc happy.

| iYuuki a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Ba da e on-going. Si asa mai e si Arcana Famiglia.

| Ryuuzuka explică (pentru iYuuki):

Wow ce tare e Kurotsithuji big grin. Ai gusturi bune happy, o sa ma uit la toate, in afara de cele on-going, ca acolo ai suspans si pana trece timpul...nah tongue.

38 răspunsuri:
| AndreeaSakura a răspuns:

Romeo & Julieta, clar

| pinky_9280 a răspuns:

Nana
vampire knight
lovely complex
full moon wo sagashite
another
hell girl
death note
special a
kaicho wa maid-sama
clannad
clannad after story
gokuen alice
kimi ni todoke season 1 si 2
la corda'doro
shugo chara
mew mew tokyo
marmelade boy