| TheOne98 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie niste jocuri pe hartie cu intrebari si raspunsuri cum ar fi :

1) Scrie Numele unei persoane de sex opus.
2) Ce culoare preferi intre: rosu, negru, albastru, verde sau galben?
3) Prima ta initiala
Toat asa pana ajungi la raspunsuri:

1) Scrii numele persaonei.
2) Aleg Rosu spre exemplu.
3)... Prima initiala...
... Tot asa dar mai multe intrebari sa fie amuzante daca se poate, daca nu lasati!

Va rog frumos daca stiti ajutati-ma si pe mine am nevoi repede pentru ca imi trebuie la ziua mea sa ma distrez cu prietenii...

P.S - Fundita!

1 răspuns:
| BYGGeo a răspuns:

Ce incerci tu sa faci este un oracol. Irebue sa il faci dintr-un caet integ iar pe fiecare pagina cate o intrebare.
Pe prima pagina scrii ca si titlu NUME
iar dupa aceea scrii pe verticala 1.2.3...
iar dupa aia pe fiecare pagina in contunuare scrii intrebarea ca titlu iar pe verticala 1.2.3... iar cel care si-a scris numele la nr.1 raspunde la intrebare in dreptul nr.1 dupa pagina cu intrebarea