| Buffulete a întrebat:

Hey TPU...Sasuke si Sakura o sa ramana impreuna? cine stiee funda

5 răspunsuri:
| Casandra a răspuns:

Sasuke si Sakura n-au fost niciodata impreuna...si daca te-ai uitat la naruto shippuuden sasuke il va omora pe orochimaru si itachi apoi va intra in akatsuki, organizatia aia criminala

| RoseQueen a răspuns:

SasuSaku va fi cel mai tare cuplu din Akipuden.Cum? si De ce? Pai, vei afla!

| InspectorulTPU a răspuns:

Da o sa ramana impreuna dar nu spun la ce ep tongue Funda te rog

| AndraKame a răspuns:

Nu este o certitudine,din cate s-a vazut in Shippuden,nu prea are astfel de planuri, nu prea are planuri cu Sakura sau cu oricine altcineva, mai mult nu-ti spun pentru ca poate nu ai vazut toate episoadele si nu ai citit toata manga si nu as vrea sa-ti stric aceasta placere de a descoperi singura.

| AndrewBadBoy a răspuns:

Nu cred... isi va termina misiunea propusa de mic ca sa'si omoare fratele sau Itachi, si apoi isi formeaza propria sa grupa de ninja numita Taka