| Umbrelutsa a întrebat:

Heyyy! Vreau si eu niste idei mai trasnite de facut vara da nu excursii cu cortustraight facefundita! mersi

Răspuns Câştigător
| alex_9030 a răspuns:

Pai.eu si prietenii mei am pus un pres in spatele blocului faceam un fel de picnic:cu jocuri si mancare pe care o combinam[cum ar fi inghetata cu chipsuri...e foarte buna aceasta combinatie]. Sper sa va distrati.
fundita?

2 răspunsuri:
| AndRa003L a răspuns:

Vara sunt multe de facut! Cel mai super ar fi sa pleci intr-o zona muntoasa cu o cascada! big grin Vei face baie, in costum de baie!big grin

| rrrrrrrr a răspuns:

Pai poti sa iti iei ca-ti va colegi si sa mergeti pe Ceahlau...sauthinking sa stai pana dimineata afara:X na...cam atatea idei am.love struck