| allebozy a întrebat:

Heeey TPU! am nevoie de sugestii de chestii trasnite de facut cu gasca la varabig grin.stiu ca e cam devreme da'...nu mai am rabdare noh! avem ceva idei mai ciungi.laughing dar noh vara ii lunga...mersi mult.

Răspuns Câştigător
| AngelaZero a răspuns:

Bagati o bataie cu apa si dupa aia un baschet in costum de baie. voi stiti cu ce va distrati. concursuri, farse. aah si zi-ne si noua ce idei aveti ca asa poate ne mai inspirati si pe noi sa ne vina big grin

2 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Faceti`va bagajele intr-o zi (impachetati doar strictul necesar), urcati in primul tren si distrati`va in locul in care ajungeti. Acolo puteti vizita obiectivele turistice si puteti repeta excursia, plecand de acolo. Distractie placuta!

| tudor91 a răspuns:

Ce ai zice de o excursie cu cortul de cateva zile...am cautat cateva saptamani un loc in care sa am padure in spate iarba faina sub cort si un rau limpede in fata, si am gasit, valea prahovei are cateva peisaje mirifice, daca mergi acolo anuntama e posibil sa ne intalnim, sau se dau lectii gratuite de parasutism de la ministerul de transporturi, fiecare judet din tara face chestia asta, astept fundita big grin