| anonim_4396 a întrebat:

Hi guys! Am și eu o întrebare. Deci prin mai-iunie, o să fie un concurs între clase la mine la școală și vom avea momentul clasei. Îmi puteți da idei despre ce am putea face? Vreau ceva spectaculos dar cuminte, ceva educativ pentru fiecare, dar totuși să te facă să vrei să sari din bancă și să ni te alături. Vă rog, dați-mi idei. P. S. putem face și altceva nu neapărat spectaculos. Dar știți ce? Dați-mi idei și am să pun întrebări ca să primiți funde toți care îmi răspundeți la această întrebare. Cel mai bun răspuns, se știe FUNDĂ! Mulțumesc anticipat. :*:

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Fundă,fundă,fundă chatterbox

| amandina_9543 a răspuns:

Poti fi putin mai clara? pe ce tema faceti concursul?

| ILoveYouMore a răspuns:

Pai se numeste carepecare si noi trebuie sa facem ceva cu clasa in care sa impresionam oamenii si nu conteaza tema